ГоловнаПро У ДСНСКерівництвоДяченко Сергій Дмитрович
 Версія для друку

Дяченко Сергій Дмитрович

Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

 

Дяченко.jpgполковник служби  цивільного захисту

 

Призначений заступником начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації  Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14 вересня 2015 року № 526 «Про кадрові питання».

 

Народився 15 червня 1968 року у місті Суми.

Громадянин України

Освіта: закінчив Харківське пожежно-технічне училище МВС України        ім. Г.І. Петровського (1992), Харківський інститут пожежної безпеки МВС України (2000) – спеціаліст з пожежної безпеки.

Після закінчення Харківського пожежно-технічного училища МВС України ім. Г.І. Петровського призначений на посаду начальника караулу 7-ї воєнізованої пожежної частини. Перебував на посаді начальника караулу, заступника начальника 2-ї самостійної державної пожежної частини по охороні Зарічного району м. Суми (1993-1999).

З 1999 року проходив службу на керівних посадах у відділенні служби та пожежогасіння відділу пожежної безпеки Управління МВС України в Сумській області.

З грудня 2003 року - начальник відділу рятувальних сил Управління МНС України в Сумській області.

З жовтня  2005 року – заступник начальника управління - начальник відділу організації служби та реагування на надзвичайні ситуації управління рятувальних сил Головного управління МНС України в Сумській області.

З червня 2009 року – начальник управління рятувальних сил Головного управління МНС України в Сумській області.

Нагороджений Почесною відзнакою МНС України


Фото (1,6 MB)

ДЕКЛАРАЦІЯ ЗА 2015 РІК

 

 

 

 

    Твіт