ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1972

Останні новини

21 Серпня14:27 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
21-23 серпня у Сумській областыутримається надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
21 Серпня14:26 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 46 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вже знищили 46 тис. 235 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 618 авіаційних бомб.
21 Серпня10:32 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 46 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вже знищили 46 тис. 235 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 618 авіаційних бомб.
21 Серпня08:15 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
21 серпня в Україні, крім більшості районів західних, Житомирської, Вінницької областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
20 Серпня14:33 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 20 серпня в Україні, крім більшості районів західних, Житомирської, Вінницької, 20 серпня і крім Київської областей, переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. 21 серпня в Україні, крім більшості районів західних, Житомирської, Вінницької областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
20 Серпня14:21 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 2 тис. 348 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 13.08 по 19.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
20 Серпня14:16 Сумська область: упродовж тижня знешкоджено 32 боєприпаси часів минулих війн, у тому числі авіабомбу
Протягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено авіабомбу (ФАБ-100) та 31 артилерійський снаряд (152, 122, 100, 76 мм.) часів Другої світової війни, виявлені у Сумському, Охтирському, Конотопському районах, містах Білопілля та Середино-Буда.
20 Серпня09:30 Сумська область: ситуація з надзвичайними подіями за тиждень
За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 85 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж одна людина загинула, дві — травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 30 будівель, 5 одиниць автотракторної техніки. Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 72 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. Врятовано матеріальних цінностей на загальну суму більше 4 млн. 220 тис. грн.
17 Серпня09:53 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 17 серпня в Україні, крім більшості районів західних та Вінницької областей, надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
17 Серпня09:52 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням у разі виникнення дорожньо-транспортних пригод
Упродовж останніх двох тижнів фахівці ДСНС з усієї країни брали участь у спільних міжвідомчих навчаннях та тренуваннях щодо реагування на дорожньо-транспортні пригоди. Разом із працівниками Національної поліції та медиками вони відпрацьовували порядок взаємодії при виникненні масштабних ДТП.
16 Серпня09:50 Шосткинський район: рятувальники запобігли пожежі під час профілактичного рейду по екосистемах
Через суху та спекотну погоду збільшується ризик виникнення пожеж, у першу чергу в природних екосистемах. Щоб запобігти таким випадкам, 15 серпня працівники Шосткинського райвідділу та 2-го державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області провели інформаційно-роз'яснювальну роботу на території району.
15 Серпня12:18 м.Охтирка: рятувальники разом з поліцейськими та медпрацівниками тренувалися ліквідовувати наслідки ДТП
14 серпня в м.Охтирка пройшли спільні навчання підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Головного управління Національної поліції в області та Центру екстреної (швидкої) медичної допомоги. Залучені служби відпрацьовували дії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов'язаних із дорожньо-транспортними пригодами.
14 Серпня10:04 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 14 серпня в Україні переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
14 Серпня10:01 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 44 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб було здійснено 68 виїздів, під час яких виявлено 322 боєприпаси, у тому числі 2 авіаційні бомби.
13 Серпня11:18 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 1 тис. 988 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 6.08 по 12.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
13 Серпня09:49 Сумська область: упродовж тижня знешкоджено 21 боєприпас часів минулих війн
Протягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено 18 артилерійських снарядів (152, 122, 76 мм.), 2 мінометні міни (82, 50 мм.) та ручну гранату (РГД) часів Другої світової війни, виявлені у Конотопському, Кролевецькому, Краснопільському, Глухівському, Охтирському районах, містах Суми та Білопілля.
13 Серпня09:46 Сумська область: ситуація з надзвичайними подіями за тиждень
За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 83 надзвичайні події. Вогнем знищено та пошкоджено 14 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки.Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 73 виїзди для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. Врятовано матеріальних цінностей на загальну суму більше 4 млн. 710 тис. грн.
13 Серпня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 13 серпня в Україні переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки. По Київській області 13 серпня надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
13 Серпня08:59 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 1 тис. 988 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 6.08 по 12.08) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
10 Серпня15:45 Увага! Пожежна небезпека
11-13 серпня на території Сумської області збережеться надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека
10 Серпня12:55 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 10-13 серпня в Україні переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
10 Серпня12:53 Рятувальники ДСНС покращують навички ліквідації різного роду небезпек
Регулярна комплексна робота щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевірка готовності підрозділів до дій за призначенням допомагають рятувальникам з усієї країни покращити свої професійні навички. Для цього вони беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовують питання взаємодії між екстреними службами під час ліквідації надзвичайних подій.
8 Серпня16:23 м.Конотоп: рятувальники разом з поліцейськими ліквідовували наслідки умовної дорожньо-транспортної пригоди
8 серпня в м.Конотоп пройшли спільні навчання підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Головного управління Національної поліції в області. Рятувальники разом з правоохоронцями відпрацьовували дії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами.
8 Серпня15:49 Сумський район: рятувальники перевірили дотримання вимог пожежної безпеки на місцевому підприємстві паливно-енергетичного комплексу
7 серпня працівниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області під час позапланової перевірки роз`яснювальну провели роботу з питань дотримання правил пожежної безпеки на Сумському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів філії УМГ “Київтрансгаз” АТ “Укртрансгаз”.
8 Серпня13:22 Голова ДСНС Микола Чечоткін відкрив Кубок України з пожежно-прикладного спорту
8 серпня на базі спортивного комплексу “Локомотив” в місті Чоп Закарпатської області, відбулося урочисте відкриття Кубка України з пожежно-прикладного спорту, присвяченого 27-й річниці Незалежності України.

    Твіт